Yaoi povídka první pusa

Yaoi řetězák

03. 05. 2011 | † 18. 09. 2011 | kód autora: xAi. 1. Yaoi. Určite toto slovo znáš (jestli ne, kšá, tento řetězák není pre tebe) a víš co značí. Proto první (ne)očekávaná otázka: Jak jsi se dostal(a) k yaoi?
fenci-este.inepise.cz/41869-yaoi-retezak.html

První kapitola

První kapitola Úvod Jsem prokletý. Jmenuji se Nicolas Itchi. Bohužel mí předci vedli válku s vlkodlaky, kvůli své pýše. Díky tomu jsme prokletí. Musíme v noci bloudit a nemůžeme najít.... 30. listopad 2013 | 04.31 |
lovelesskeitayaoi.blbne.cz/81-prvni-kapitola.html

Shinigami první Interview - Mystogan a Laxus :: Konnichiwa ^○^

Jako první tady máme jednoho z nejzáhadnějších členů! . Shinigami: *konečně procitla* Yaoiii *slina u pusy*. Shinigami: Noo... *potichu jim začala vysvětlovat co je to yaoi a že s Kukik píšou yaoi o těch dvou*
anime-povidky-cz.webnode.cz/news/shinigami-prvni-interview-i...

Sasukeho první pusa | I Padlí Andělé můžou létat..

Slunce se sotva vyhouplo na obzor a u hlavní brány vesnice se shromažďoval tým. . 14. prosince 2011 v 11:48 | Kakashi-Sama | Povídky yaoi.... První dojem byl přebit šokem. . Sasuke, to tě tak rozhodila jedna pusa?"
naruto-yaoi-world.blog.cz/1112/sasukeho-prvni-pusa

DEATH NOTE L betrayal - 1 | Trutru.bloger.cz

Poznámka autora : ,,Tuto povídku jsem začal psát na dovolené. A jelikož mě k jejímu dopsání donutily obě moje nové kámošky z Advíku a samozřejmě TruTru.Tak se stal zázrak a naspal jsem první kapitolu.
trutru.bloger.cz/FF-od-jinych-autoru/DEATH-NOTE-L-betrayal-1

"Ne." - Překlady BL a Yaoi

No tak, prosím. . Prosíííííím, řekni to, řekni~“ . První pusa? Ta je sporná. První pusa, kterou mají společně uchovanou v paměti, byla před několika týdny. Tehdy kuchtík propadal mírným depresím kvůli svému študákovi.
tsuki-no-kodoku.mypage.cz/rubriky/povidky-yaoi-tnk/amaemi/jednorazovky/ne

Sen je sen. Probudíš se, je den. - Anime povídky (Shonen ai...

Naleznete zde různé druhy povídek, jak autorských, tak prachobyčejných fanfikcí. Varování: Gay tématika.. 17. 1. 2010. Moc ráda ;) Pro jistotu ti napíšu i na blog kdybys tuhle povídku už neotvírala.
chrona.estranky.cz/clanky/anime-povidky-_shonen-ai_-yaoi_/prihoda...

Place for dreaming : Ochránce (Epilog)

Jakmile se v blízkosti nás někdo ocitne, jakoby se mu pusa zamkla na zámek. . Štítky: Story: Ochránce, yaoi. Všechna čest..suprově se to četlo..: Krásná povídka... Katy-chan - yaoi povídky
fruxpovidky.blogspot.cz/2013/02/ochrance-epilog.html

Yaoi | Naruto online

Únor 3rd, 2012 Erza-chan. Tentokrát se jedná o „Yaoi“. Yaoi, jak doufám víte, je styl (popřípadě žánr) anime. . dííík, posílám pusu
naruto-online.cz/yaoi/

Povídky » Na pokračování • Our Stories

Dceřiný web Stmívání.eu, zde je prostor pro naši další tvorbu. FanFiction povídky (458) Originální povídky (523). Callum se vydává na první průzkum k hradu svého protivníka, ale nachází něco jiného, neméně zajímavého.
ourstories.stmivani.eu/6-na-pokracovani/11/